•  

Systém GROHE Rapid SL

Rapid SL

Ať už plánujete rekonstruovat stávající koupelnu nebo vybudovat novou, instalační rámy Rapid SL otevírají zcela nový svět návrhářských možností.

Svět návrhářských příležitostí

Sanitární rámy GROHE Rapid SL jsou navrženy pro zabudování do zdi nebo instalaci před ni a zaručují rychlé a bezpečné uchycení nejnovějších závěsných WC, bidetů a umyvadel. Při použití rámů Rapid SL již umístění sanitárních zařízení není omezeno stávajícími zdmi. Stejně tak nosnost našich rámů (400 kg u WC a 150 kg u umyvadel) umožňuje jejich použití na běžných stěnách i dělicích příčkách o poloviční výšce místnosti.

Použijte je k rozdělení koupelny do zón, případně z nich vytvořte zeď k oddělení obytných prostor od sociálního zařízení u velkoprostorových obytných ploch. Rámy jsou k dostání ve třech velikostech a umožňují tak zavěšení WC a bidetů v mnoha různých umístěních – i pod oknem.

Vestavěné splachovací systémy s technologií GROHE Whisper® pro klidné noci

Ať už v hotelu nebo soukromém obydlí, technologie GROHE Whisper® zaručuje, že si každý může dopřát klidný spánek. I v případě, že někdo spláchne WC uprostřed noci ve vedlejším pokoji, díky tlumicím podpěrám trubek nedochází k přenosu zvuku na konstrukci budovy při vypuštění vestavěné nádrže do mísy.

Pokud navíc k tomuto splachovacímu systému přidáte ovládací tlačítko NovaLight, který kolem sebe šíří slabou záři, nemusíte ani rozsvěcovat hlavní osvětlení.

Splachovací systémy s dvojitým splachováním umožňují šetřit vodu bez námahy
Všechny vestavěné splachovací systémy GROHE nabízejí možnost výběru z jednorázového a dvojitého splachování, systému start/stop a spuštění na dálku v závislosti na výběru ovládacího tlačítka.

Splachovací systémy s dvojitým splachováním umožňují šetřit vodu bez námahy

Všechny vestavěné splachovací systémy GROHE nabízejí možnost výběru z jednorázového a dvojitého splachování, systému start/stop a spuštění na dálku v závislosti na výběru ovládacího tlačítka.

Splachovací systémy jsou standardně nastaveny na 6 litrů (velké spláchnutí) a 3 litry (malé spláchnutí). Snadné přizpůsobení objemu splachované vody zajišťuje kompatibilitu se všemi požadavky na zapojení a různými druhy sanitární keramiky. K dispozici jsou následující kombinace splachování: 9 a 4 litry, 4,5 a 3 litry nebo 4 a 2 litry.

Široký sortiment modelů ovládacích tlačítek zaručuje naprosté sladění designu se všemi styly vodovodních baterií a koupelnové dekorace. Ovládací tlačítka GROHE poskytují snadný a přímý přístup ke splachovacímu systému pro účely údržby a jsou také kompatibilní s výrobky GROHE Fresh. Ty byly uvedeny na trh v roce 2009 a umožňují použití pevného osvěžovače v zabudovaných splachovacích systémech.

Nejrychlejší instalace
Rychlou a snadnou instalaci sanitárních rámů zajišťuje technologie GROHE QuickFix®. V praktickém testu provedeném nezávislým institutem byly naše sanitární rámy Rapid SL ve srovnání s výrobky pěti dalších významných výrobců nainstalovány nejrychleji. K dostání je i sortiment instalačních rámů, splachovacích ventilů a sladěných ovládacích lačítek pro pisoáry.

Súvisiace odkazy