•  

GROHE SilkMove®

Plynulý, snadný pohyb, přesnost a výjimečný komfort, který vydrží navždy.

To je technologie GROHE SilkMove®, která je dostupná pouze u vodovodních baterií GROHE. Přesné a plynulé ovládání pákových baterií dokonale vystihuje kvalitu a náskok naší značky před ostatními. Kartuše s technologií GROHE SilkMove® umožňují pozvolné a přesné ovládání toku vody a její teploty.
Kartuše je klíčovou součástí každé baterie. Je to místo, kde se nacházejí keramické disky. Disky jsou vyrobeny z keramické slitiny používané u vesmírných technologií, které se navzájem překrývají s mimořádnou přesností. Zrcadlově naleštěný povrch disků je potažen speciálním teflonovým mazivem, které zaručuje minimalizaci tření. Páka vodovodní baterie je k diskům důkladně a pevně připojena pomocí mosazné spojnice. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z nejdůležitějších součástí baterie, je nezbytné zajistit jejich nekompromisní kvalitu a špičkové zpracování.

GROHE je jedním z největších výrobců vodovodních baterií a zároveň jednou z mála, která si zajišťuje výrobu kartuší sám. Díky tomuto postupu naše kartuše vydrží celoživotní provoz bez nutnosti provádět údržbu.

Německá společnosti TÜV SÜD v rozsáhlém zátěžovém testu pákových baterií ověřovala mechanické opotřebení produktů devíti známých mezinárodních výrobců. Součástí testu byla zkouška působícího odporu při pohybu pákou, záběr páky po delší době bez manipulace, přesnost pohybu a pevnost konstrukce. Výsledek: Produkt společnosti GROHE byl jasným vítězem.

Kartuše GROHE SilkMove®

Kartuše GROHE SilkMove® se speciálními keramickými disky potaženými teflonem zaručují doživotní snadnou manipulaci a přesnost.
 

Batéria GROHE SilkMove®

Úhel manipulace s pákou baterie GROHE SilkMove®.

GROHE SilkMove® vítězem testu

Technologie GROHE SilkMove® garantuje plynulou manipulaci s pákou i po 20 letech tak, jako by byla nová.

Súvisiace odkazy