•  

WC Řešení – ovládací tlačítka a sanitární systémy

Naše sanitární řešení, vestavěné splachovací systémy, splachovací ventily a ovládací tlačítka umožňují spolu s moderní závěsnou sanitární keramikou vytvořit jedinečné a luxusní koupelny. Splachovací systémy a ovládací tlačítka obsahují technologii GROHE EcoJoy™, která pomáhá bez kompromisů šetřit vodu.

Různé vzory a povrchové úpravy ovládacích tlačítek GROHE

Produkty GROHE umožňují vytvořit konzistentní vzhled koupelny.

Jedinečný design každého místa v koupelně.

Naše ovládací tlačítka pro toalety a pisoáry jsou k dispozici v řadě různých typů designu a obsahují stejné charakteristické rysy a povrchovou úpravu GROHE StarLight® jako ostatní kolekce produktů do koupelen. Ovládací tlačítka je možné instalovat vodorovně nebo svisle.

Nové povrchové úpravy
Řada tlačítek Skate Cosmopolitan se hodí do moderních koupelen. Nabízí výběr z klasického nebo potištěného skla, přičemž šest přírodních dřevěných povrchů výborně ladí s moderními styly koupelnového nábytku. Kolekce potištěných ovládacích tlačítek Nova Cosmopolitan umožní přidat do koupelny netradiční estetický prvek.

Splachovací systémy s dvojitým splachováním umožňují snadno šetřit vodou

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak šetřit vodou v domácnosti, je instalovat k toaletě splachovací systém GROHE s dvojitým splachováním.
Arena Cosmopolitan Ovládací tlačítko
Technologie GROHE EcoJoy™, která je součástí našich sanitárních systémů, umožňuje značně snížit roční spotřebu vody prostřednictvím volby adekvátního objemu vody při každém spláchnutí.

Splachovací systémy jsou standardně nastaveny na 6 litrů (velké spláchnutí) a 3 litry (malé spláchnutí). V případě potřeby je možné objem spláchnuté vody nastavit v domácnosti individuálně (bez nutnosti speciálního příslušenství).

K dispozici jsou následující kombinace splachování:
  • 6 a 3 litry
  • 9 a 4,5 litrů
  • 4,5 a 3 litry
  • 4 a 2 litry
K dispozici je rovněž jednorázové spláchování, splachování start/stop a dálkové ovládání splachování.Ovládací tlačítka GROHE poskytují mimořádný komfort a nekompromisní design

Sanitární systémy GROHE jsou, co se pohodlí používání týče, těžko překonatelné. Díky technologii GROHE Whisper® není nutné plánovat rozvržení koupelny s ohledem na sousední místnosti. Díky tlumícím podpěrám trubek nedochází při vypuštění vestavěné nádrže do mísy k přenosu zvuku na konstrukci budovy. To je ideální zejména pro koupelny u ložnice.
Veškeré vestavěné splachovací systémy jsou vybaveny přetékacím mechanismem. V případě závady tak voda poteče do záchodové mísy a ne na podlahu. Technologie GROHE SpareFlush umožňuje v případě potřeby zvýšit standardní objem spláchnuté vody z 6 na 9 litrů. Je tím zajištěna kompatibilita se všemi druhy sanitární keramiky a podmínkami instalace. Pokud požadujete maximální pohodlí, je možné splachování toalety ovládat tlačítkem Air Button, které má dosah až 1,5 m od splachovacího systému.

Vytvořte si dokonalou koupelnu pomocí instalačních rámů GROHE

Instalační rámy Rapid SL pro závěsnou sanitární keramiku jsou k dispozici v několika rozměrech umožňujících navržení výjimečných koupelen. Rámy je možné zabudovat do stěny nebo před ni s možností výběru ze tří velikostí: 1,13 m, 1 m a 0,82 m.
Skate Cosmopolitan Ovládací tlačítko
Koupelnové zóny
S ohledem na rozšiřující se trend „obývacích“ koupelen je čím dál tím více důležité odlišovat jednotlivé koupelnové zóny – mokré (sprchovací), suché a relaxační. Naše instalační rámy umožňují vytvářet dělicí příčky o poloviční nebo plné výšce místnosti, na které lze bezpečně instalovat závěsná umyvadla, bidety a WC.

Řešení koupelnového nábytku
K dispozici jsou rovněž vestavěné splachovací systémy určené k instalaci do stěny v kombinaci s koupelnovým nábytkem.

Rychlá a flexibilní instalace rámů pro závěsnou sanitární keramiku
Instalační rámy pro závěsné WC, umyvadla a bidety jsou navrženy tak, aby jejich instalace byla rychlá a snadná. Umožňují to následující technologie:
  • GROHE EasyConnect představuje jednoduché řešení zapojení. Splachovací ventil je s ovládacím tlačítkem spojen pomocí pneumatické hadičky, která je vhodná pro kachličky jakékoliv tloušťky.  
  • Pomocí GROHE VarioPort je možné vybrat místo připojení vodovodní přípojky do splachovacího systému: seshora, zezdola, zleva nebo zprava.  
  • GROHE ToolFree zase umožňuje připojit vodovodní přípojku ke splachovacímu systému bez jakéhokoliv nářadí.
  • Rychlou instalaci sanitárních rámů zajišťuje technologie GROHE QuickFix™. Podle srovnávacího testu společnosti GROHE pod dohledem agentury REFA byla instalace našich sanitárních rámů nejrychlejší.