•  

Kuchyňské baterie s vodním filtrem

Již žádné nošení těžkých láhví s vodou.

Voda je nejvíce fascinující prvek na planetě Zemi. Očekávání od požitku z vody mohou být stejně odlišná, jako osobní vkus.
Technologie GROHE Blue® se vašim očekáváním přizpůsobí. Máte rádi neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou vodu? Filtrovanou, přímo z vodovodní baterie ve vaší kuchyni? Vaše přání je nám rozkazem.
  • Pro filtrovanou, chlazenou a perlivou vodu zvolte baterii GROHE Blue® Chilled & Sparkling.
  • Baterie GROHE Blue® Chilled produkuje filtrovanou a chlazenou vodu přímo z kuchyňské baterie.
  • Baterie s filtračním systémem GROHE Blue® Pure je ideální pro ty, kteří mají rádi neperlivou, nechlazenou vodu.
    ~

GROHE BLUE

Filtered, chilled and sparkling.

Baterie GROHE Blue kombinují výjimečný design a inovativní technologie. Vysoce výkonný filtr, chladič a výrobník perlivé vody společně poskytují čistý prožitek z chuti, a to stejně jednoduše, jako je použití standardní kuchyňské baterie.

Teplotu a intenzitu proudu vody lze regulovat standardně, pomocí páky baterie. Otočný knoflík s vestavěným LED displejem na levé straně poté reguluje poměr nasycení ve filtrované a chlazené vodě.

Ale co když si přejete, aby baterie rovněž reflektovala váš osobní vkus? Řada baterií s technologií GROHE Blue obsahuje čtyři výjimečné styly. Na výběr máte klasickou baterii GROHE Blue s ramínkem do tvaru písmene C nebo U, baterii GROHE Blue K7 a baterii GROHE Blue Minta.

GROHE Blue Mono

Pakliže se nechcete vzdát své osvědčené kuchyňské baterie, ale stále toužíte po výhodách technologie GROHE Blue, máte možnost zvolit si verzi „Mono“ technologie GROHE Blue.

Stojánkovou baterii Mono je možné snadno instalovat na pracovní plochu společně s již přítomnou kuchyňskou baterií.

 Co je na této baterii nejlepší? Je navržena tak, aby bylo napouštění láhví ve stylu karafy GROHE Blue hračkou. Vychutnejte si osvěžující a osobitý požitek z vody.

Nejcennější přírodní zdroj v těch nejlepších rukou

Nejen, že je voda nejcennějším přírodním zdrojem, je také základním prvkem všech žijících bytostí. Společnosti GROHE a BWT, přední evropští výrobci vodních systémů, představují bezpečnost a nejvyšší standardy kvality a hygieny. Kombinací odborných znalostí těchto dvou společností dala vzniknout zcela novému požitku z vody.

Baterie GROHE Blue filtrují vodu pomocí technologie dodané společností BWT a poté ji ochladí na optimální, příjemnou teplotu, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Filtr vydrží až 12 měsíců. Má filtrační kapacitu 600 litrů a lze jej nastavit podle tvrdosti vody.

Čistě záležitost chuti.

Věřte svým smyslům.

Reprezentativní průzkum, v rámci kterého byli zákazníci požádáni o srovnání vody z baterie GROHE Blue a třech nejznámějších balených neperlivých minerálních vod, ukázal, že voda z baterie GROHE Blue má mnohem lepší chuť. 73 % zákazníků v průzkumu vyhodnotilo chuť vody z baterie GROHE Blue jako „osvěžující“. Pouze 63 % dotázaných uvedlo, že jim připadá chuť minerálních vod osvěžující.
Voda z baterií GROHE Blue však nechutná skvěle jen sama o sobě. Káva a čaj z ní uvařený bude mít mnohem rafinovanější a intenzivnější chuť.
Velice příjemným vedlejším efektem používání baterie s vodním filtrem GROHE Blue je ušetřený čas, který byste strávili odstraňováním vodního kamene z konvice, kávovaru či žehličky.
GROHE Blue® Sklenička na vodu

Menší dopad na životní prostředí

Technologie GROHE Blue kombinuje do jednoho produktu praktičnost, zdravý životní styl a ohleduplnost k životnímu prostředí. Ve srovnání se znečištěním a spotřebou energie způsobenou plněním a převážením balených minerálních vod má filtrace kohoutkové vody zanedbatelný dopad na životní prostředí.

Jelikož je k umístění jedné, litrové láhve balené vody na polici v supermarketu zapotřebí sedmi litrů obyčejné vody, šetří technologie GROHE Blue přírodní zdroje i peníze. Ušetříte také vlastní energii, jelikož už nebudete muset přenášet těžké láhve domů a ztrácet čas jejich recyklací.