•  

GROHE Design - Láska vychází z krásy. Zamilujte se do designu výrobků GROHE.

GROHE Ondus Digitecture

Společnost GROHE vnímá design jako více než pouhou estetickou ozdobu. Je pro nás známkou kvality a dokonalého sloučení vzhledu a funkcionality.

Výsledkem je váš požitek z každého použití některého z našich výrobků a také radost, kterou zažíváme při každém ocenění za lásku ke kvalitě bez kompromisů.

Ocenění „nejlepší z nejlepších“ v rámci Red Dot Awards, které získala koupelnová baterie GROHE Ondus® v roce 2007, bylo první vlaštovkou oznamující počátek éry, ve které hraje vedle kvality, technologie a udržitelnosti svou nezastupitelnou roli také design. Od té doby naše společnost získala úctyhodných 27 ocenění Red Dot. Pět z toho byla ocenění „nejlepší z nejlepších“.
Náš závazek vytvářet sanitární výrobky s vhodným a inovativním designem rovněž vyústil v posun společnosti GROHE o 104 míst v prestižním žebříčku iF (Industrie Forum Design). Jedná se o největší posun ve své třídě. Řada ocenění z USA, Spojeného království, Číny a Japonska pak dokazuje mezinárodní přesah naší nabídky.

Jedním z nejvýznamnějších posunů, které se odehrály v posledních pěti letech, je však pravděpodobně způsob, jakým začala být kreativita využívána nejen při výrobě produktů, ale také k nastartování změn v celkové kultuře společnosti.
GROHE F-digital
Allure Brilliant
K7
Rainshower® Eco

Cenami ověnčený tým návrhářů

„Již mnoho let prokázal vrcholový management společnosti své odhodlání vytvářet ojedinělý design, poskytovat návrháři Paulu Flowersovi veškerou podporu, kterou potřebuje k návrhu inovativních, překvapivých a estetických produktů, a opakovaně přinášet na trh výjimečné produkty.“ Prof. Dr. Peter Zec, generální ředitel „red dot design award“
Logo ocenenia „návrhársky tým roku 2011/2012“
V červnu 2011 bylo Paulu Flowersovi a jeho týmu návrhářů společnosti GROHE uděleno ocenění „návrhářský tým roku 2011/2012“ v rámci red dot awards - nejvyšší pocty, které je možné na poli produktového designu dosáhnout.Společnost GROHE je první a stale jedinou společností v sanitárním průmyslu, která toto celosvětově prestižní ocenění od jeho vzniku v roce 1988 obdržela.
Cena je každoročně udělována „mezinárodním návrhářským týmům opakovaně vytvářejícím inovativní produkty“. Vzhledem k předchozím držitelům ocenění, které tvoří přední jména světového designu, se GROHE nachází v dobré společnosti. Apple, Bose, Porsche, BMW, Mercedes-Benz, Siemens nebo Sony představují pouze některá z velkých jmen, kterým bylo ocenění uděleno.

Již od příchodu Paula Flowerse do týmu návrhářů společnosti GROHE v roce 2005 směřoval tým k nevídanému úspěchu. Naše společnost namísto outsourcingu známým návrhářským osobnostem zvolila investici do špičkového vlastního týmu, který je tvořen odborníky vybavenými bezkonkurenční znalostí trhu.

Read more on www.grohe-group.com