•  

Bathroom Faucets

Koupelnové baterie GROHE spojují oceňovaný design, nejkvalitnější materiály a nejnovější špičkové technologie. Každá kolekce představuje širokou nabídku různých typů vodovodních baterií, které vhodně doplní nejnovější koupelnovou keramiku a vyhoví vašemu osobnímu stylu.

Kolekce GROHE SPA®

Koupelnové baterie s kosmopolitním designem

Koupelnové baterie s moderním designem

Široký výběr stylů koupelnových baterií

Každá řada vodovodních baterií GROHE nabízí široký výběr různých stylů.
Kolekce baterií GROHE, od jednopákových umyvadlových baterií po čtyřotvorové vanové sety, nabídnou vždy vhodné řešení do vaší koupelny.

Ať již hledáte jednoduchou baterii do koupelny pro hosty nebo kompletní sadu baterií k umyvadlu, bidetu, vaně a sprchovému koutu, široké spektrum našich produktů pokrývá veškeré styly interiérů a cenových kategorií.

Každá kolekce nabízí výběr z různých způsobů montáže, aby byla zajištěna kompatibilita se všemi druhy sanitární keramiky.

Umyvadlové baterie zahrnují:
  • Jednopákové baterie s vysokým i nízkým ramínkem
  • Nástěnné baterie
Vanové a sprchové baterie zahrnují:
  • Podomítkové a nástěnné baterie
  • Volně stojící vanové baterie
Páková vanová baterie | Antonietty Architects AG, Switzerland

Koupelnové baterie GROHE nabízí maximální pohodlí

Naše společnost neustále vyvíjí nové, výjimečné technologie, které zákazníkům přináší hmatatelné výhody.
GROHE SilkMove
Součástí všech jednopákových koupelnových baterií je technologie GROHE SilkMove®. Ta, prostřednictvím velmi širokého úhlu otáčení a prémiových keramických disků, zajišťuje dlouhé roky přesného ovládání teploty a snadnou manipulaci.

Z testu mechanické odolnosti provedeného společností TÜV SÜD vyšla jednopáková baterie GROHE Eurodisc jako jasný vítěz, a to právě díky jedinečné technologii GROHE SilkMove®.

Snadné otáčení páky a rukojetí v dvoupákových koupelnových bateriích zajišťují součásti Carbodur a LongLife.

Rychlejší instalace
Technologie GROHE QuickFix™ a GROHE QuickFix™ Plus zkracují čas instalace o 40, resp. 50 % díky zjednodušení montáže a snížení počtu dílů potřebných pro instalaci.

Vodovodní baterie GROHE – kvalita, která vydrží po celý život

Koupelnové baterie GROHE jsou navrženy pro celoživotní službu.

V průběhu vývoje nového produktu jsou veškeré materiály a součásti podrobeny rozsáhlým testům, které zjišťují, zda jsou splněny vysoké standardy kvality společnosti GROHE.

Koupelnové baterie GROHE procházejí testy, které simulují léta každodenního používání. Díky těmto testům zaručujeme, že naše produkty poskytují bezchybný výkon po dlouhá léta.

Záruka na náhradní díly zajišťuje, že i po ukončení výroby určitého produktu budou veškeré náhradní díly k dispozici následujících 10 let (u vestavěných systémů 15 let).
Allure Brilliant

Oceňovaný design koupelnových baterií GROHE

Různé designové styly našich koupelnových baterií pokrývají všechny možné typy koupelen. Aby bylo rozhodování jednodušší, jsou naše kolekce rozděleny do tří odlišných skupin stylů designu:
  • Kosmopolitní
  • Moderní
  • Tradiční
Oceňovaný design
Naše kolekce koupelnových baterií se pro jejich dokonalou rovnováhu kvality, technologie a designu stále umisťují na předních příčkách mezinárodních designových ocenění.

DNA GROHE designu
Konzistenci napříč celým spektrem výrobků GROHE zajišťuje trojice společných designových prvků: kruh, ovál a 7º úhel.

Koupelnové baterie GROHE šetří vodu a elektrickou energii  

Všechny výrobky společnosti GROHE jsou navrženy pro co nejúspornější spotřebu vody a elektrické energie. Pokud si přejete ještě výrazněji šetřit vodou a elektrickou energií, zvolte baterii s technologií GROHE EcoJoy™.
  • Technologie GROHE EcoJoy™ je k dispozici u mnoha kolekcí vodovodních baterií.
  • Průtok vody je omezen na nejvýše 5,8 litrů za minutu.
  • Všechny modely zahrnují technologii SpeedClean, která zabraňuje usazování vodního kamene.
Kromě tradičních jednopákových a dvoupákových baterií nabízejí naše elektronické a digitální baterie přídavná řešení pro úsporu vody a elektrické energie.