•  

HygieneClean - Nekompromisní úroveň hygieny

U našich toalet si můžete být 100% jisti sterilní čistotou, kterou zaručuje špičková technologie AquaCeramics, glazura HyperClean s antibakteriálním účinkem nebo sprchová ramena odolná proti usazování nečistot. To je HygieneClean.

Pravděpodobně nejčistší místo na zeměkouli.

Svěřte se do rukou dokonalé hygieny – sprchovací WC GROHE Sensia®Spalet zahrnují mnoho inovativních technologií, které společně vytvářejí 100% hygienické prostředí toalety. Můžete si být jistí, že vaše WC je dokonale čisté a bezpečné. Ať již díky tvaru záchodové mísy nebo povrchové keramické glazuře nabízející trojitou ochranu před nečistotami, bakteriemi a vodním kamenem.

100 let čistoty - AquaCeramics a HyperClean

GROHE AquaCeramics

Dvojitá ochrana před nečistotami.
Speciální keramická glazura vytváří hladký povrch, na kterém se neusazují nečistoty, a který je vždy dokonale vyčištěn při spláchnutí pomocí silného, trojitého vodního víru. Toto inovativní ošetření povrchu nabízí dvojitý účinek – speciální hydrofilní vrstvu zabraňující usazování nečistot na záchodové míse a nanotechnologie, které brání vytváření vodního kamene, jenž přitahuje další nečistoty a nevzhledné šmouhy. Glazura GROHE AquaCeramics je nanášena ještě před vypalováním keramiky a její životnost přesahuje 100 let! Nepoškodí ji ani drhnutí záchodové mísy kartáčem. Proti nečistotám a bakteriím působí také technologie GROHE HyperClean, která umožňuje mimořádně snadné čištění a údržbu, po které bude toaleta vypadat stále jako nová.
povrch bez GROHE AquaCeramics     povrch s GROHE AquaCeramics

GROHE HyperClean

Vrstva, kterou nepřekoná žádná bakterie.
Buďte si jisti, že technologie GROHE HyperClean zaručí naprosto dokonalou hygienu a čistotu vaší koupelny prostřednictvím přirozeně antibakteriálních iontů stříbra, které zabrání usazování nečistot a nepříjemnému zápachu. Tato odolná vrstva je na povrch toalety nanesena v průběhu glazování. Zabraňuje usazování a růstu 99 % všech bakterií, což znamená, že vaše WC zůstane zářivě čisté a hygienické s minimálním úsilím. Technologie byla posvěcena certifikací japonského sdružení SIAA (Society of Industrial Technology for Antimicrobial Articles) a garantuje, že vaše koupelna bude tím nejbezpečnějším, nejčistším a nejhygieničtějším místem v domácnosti.
 
povrch WC bez GROHE HyperClean     povrch WC s GROHE HyperClean

GROHE Triple Vortex®

Trojitá síla

Na rozdíl od ostatních výrobců nabízí společnost GROHE u svých WC splachovací systém s trojitým vodním vírem, který při spláchnutí pokryje celou plochu záchodové mísy. Navzdory jeho intenzitě však tento efektivní splachovací systém disponuje vysokou úsporností. Varianta s dvojitým splachováním se pyšní spotřebou 4,5 l a v případě krátkého spláchnutí dokonce pouze 3 l vody. Systém s trojitým vodním vírem využívá při spláchnutí tří výpustí místo standardních dvou – jedna se nachází vzadu, druhá na boku a poslední ve spodní části záchodové mísy. Výsledkem je neuvěřitelně výkonné spláchnutí, které za sebou zanechá nekompromisní čistotu.

GROHE Rimless®

Aby se bakterie neměly kam schovat

Technologie GROHE Rimless® zaručuje, že se v záchodové míse nenacházejí žádné rohy a záhyby, které by mohly sloužit jako útočiště pro škodlivé bakterie – především pod okrajem mísy. Všechny části povrchu mísy jsou snadno dosažitelné při běžném čištění, i ty, které nejde na první pohled vidět. V kombinaci s trojitým vodním vírem se tak jedná o nejčistší toaletu všech dob.

Čistota do posledního detailu. Protože čistota spočívá v detailech.

Každý aspekt design sprchovacích WC GROHE Spalet byl přizpůsoben tomu, aby byla toaleta vždy hygienická a snadno čistitelná. I ty nejmenší drobnosti byly navrženy tak, abyste se nikdy nemuseli obávat o dokonalou hygienu. Samočisticí sprchová ramena a trysky jsou vyrobeny z antibakteriálního materiálu, který je odolný vůči 99,9 % všech bakterií a pyšní se certifikací sdružení SIAA. Sprchu a její trysky lze navíc snadno vyjmout v případě, že je výjimečně zapotřebí jejich důkladné čištění.
Sprchové rameno s automatickým čištěním
Před a po každém použití sprchovacího WC GROHE Spalet dojde ke spuštění automatického čisticího programu. Můžete si tak být zcela jisti, že jsou sprchová ramena a trysky 100% hygienicky čisté.
Antibakteriální sprchové rameno
Sprchové trysky jsou vyrobeny z antibakteriálního materiálu, který je odolný vůči 99 % bakterií a pyšní se certifikací sdružení SIAA. Sprchová hlava a rameno tak zůstanou za všech okolností bez přítomnosti bakterií.

 
Vyměnitelné sprchové rameno
Sprchové rameno lze vyjmout a vyměnit, pokud to bude nutné. Můžete tak s klidným vědomím spoléhat na to, že vám bude kombinované WC společnosti GROHE sloužit mnoho let.
Kryt sprchových trysek
Obě sprchová ramena uvnitř mísy jsou vybavena krytem sprchových trysek, které lze snadno sejmout a vyčistit.

Vychutnejte si širokou paletu hygienických benefitů, které dokonale zapadnou do vašeho každodenního života.

GROHE technológie

GROHE HygieneClean

GROHE HygieneClean

Výjimečné hygienické vlastnosti zaručují dokonalou čistotu. Díky kombinaci protipřilnavé povrchové úpravy AquaCeramics a keramické glazury HyperClean, která zabraňuje růstu 99,9 % bakterií, si můžete být jisti, že vaše toaleta je čistá. A zůstane čistá dalších 100 let.
AquaCeramics

AquaCeramics

Hladká keramická glazura se speciální hydrofilní vrstvou, která zabraňuje usazování nečistot a vodního kamene. Po spláchnutí tak díky této glazuře zůstane povrch mísy naprosto čistý. A její zpracování zaručuje staletou životnost.
HyperClean

HyperClean

Tato odolná vrstva zabraňuje pomocí iontů stříbra usazování a růstu 99,9 % všech bakterií, což znamená, že vaše WC zůstane zářivě čisté a hygienické.
Automatické čištění

Automatické čištění

Hlava sprchového ramena je čištěna před a po každém použití.
Antibakteriální sprchové trysky

Antibakteriální sprchové trysky

Sprchové trysky jsou vyrobeny z antibakteriálního materiálu, který je odolný vůči 99,9% bakterií a pyšní se certifikací sdružení SIAA. Trysky tak zůstanou za všech okolností bez přítomnosti bakterií.
GROHE PowerFlush

GROHE PowerFlush

Strong vortex action with high suction force results in an especially thorough cleansing during the flushing process. All corners of the toilet bowl are covered.
Triple Vortex

Triple Vortex

Tři výpusti se s každým spláchnutím starají o vytvoření silného víru, který pokryje a vyčistí každý kousek záchodové mísy pro dokonalou hygienu.
Konstrukce záchodové mísy bez okrajů

Konstrukce záchodové mísy bez okrajů

Nová, bezokrajová konstrukce toalet GROHE umožňuje snadné čištění. Za okrajem se neusazují žádné nečistoty a vnitřek mísy tak bude vždy čistý a zářivý.
Antibakteriální kryt trysek

Antibakteriální kryt trysek

Sprchová ramena uvnitř mísy jsou vybavena odnímatelným krytem sprchových trysek pro dokonalou hygienu.
Výměnná sprchová hlavice

Výměnná sprchová hlavice

Sprchovou hlavici je možné snadno vyměnit.
Sedátko s rychlým uvolněním

Sedátko s rychlým uvolněním

Speciální závěsy umožňují snadno vyndat sedátko za účelem čištění.