•  

Eurostyle New

Umění intuice

Čisté emoce. Naše rozhodnutí neřídí pouze rozum, nýbrž také emoce. Nechte se unést atmosférou této koupelny, ale mějte nad ní kontrolu. Umožní vám to přírodní tvary, které budou hýčkat vaše smysly. Řada Eurostyle je navržena pro ty, kteří se řídí svou intuicí a dbají o životní prostředí.

Baterie řady Eurostyle se vyznačují elegantními, smyslnými křivkami a jsou k dispozici s různými velikostmi výpustí. Intuitivně se ovládají a jsou vizuálním požitkem. Díky své dostupné ceně, která však neznamená kompromis v kvalitě, je řada baterií Eurostyle skvělým způsobem, jak vaší koupelnu obohatit o praktický, dlouhotrvající a elegantní funkční prvek. 

Farba

Chróm

Zoznam produktov

wash basinshowerbath tubbidet

Výběr z několika barevných provedení a velikostí

Již tři generace dostupného luxusu. Řada GROHE Eurostyle byla na trh uvedena v roce 1999 a způsobila poprask. Stala se tak populární, že nyní představujeme již třetí generaci těchto jedinečných produktů, která září smyslným, intuitivním a organickým designem. Dynamické křivky a výběr z několika velikostí, od S po XL, nabízí zvýšený komfort.
Smyslná a jemně zakřivená ovládací páka baterií Eurostyle připomíná až umělecké dílo, které působí přirozeně krásným dojmem. Kombinací organických tvarů a 7stupňového designového DNA společnosti GROHE vznikl produkt, který nabízí nevídaný komfort. Nová, kompaktnější 35mm kartuše GROHE SilkMove® je standardně vybavena technologií GROHE EcoJoy, díky které je spotřeba vody omezena na 5,7 litrů za minutu, avšak při zachování maximálního výkonu. Tato umyvadlová baterie je dostupná v mnoha variantách, například v provedení bez olova a niklu nebo v chromové či nádherně čisté, měsíční bílé povrchové úpravě.

Nové vlastnosti:
GROHE Zero

Čistá pitná voda je nezbytná pro naše zdraví. Výběrem vodovodních baterií s technologií GROHE Zero dopřejete vašemu tělu maximum zdravotních benefitů. Díky pokročilým rozvodům vody uvnitř těla baterie nepřijde pitná voda do styku s olovem.
Technologie GROHE Zero je v současné době součástí kuchyňských baterií New Eurosmart, umyvadlových baterií New Eurostyle a dalších vybraných produktů.

Designová ocenění

2016 Iconic Award

2016
Iconic Award

GROHE technológie

GROHE SilkMove®

GROHE SilkMove®

Presné a hladké ovládanie po celú dobu životnosti batérie.
GROHE SilkMove® ES

GROHE SilkMove® ES

Presné a hladké ovládanie po celú dobu životnosti batérie.
GROHE StarLight®

GROHE StarLight®

Vysoko kvalitný a odolný povrch zachovávajúci si svoj ​​pôvodný vzhľad.
GROHE EcoJoy™

GROHE EcoJoy™

Šetřete cenné zdroje a vychutnejte si 100% komfort vody.