•  

Technologické mistrovství

Průlomové inovace a výjimečná kvalita z dílny našich mistrů technologie poskytují hybný impulz sanitárnímu průmyslu. Představujeme několik současných zaměstnanců společnosti, jejichž posláním je nést tuto myšlenku i nadále.

Kombinací pokročilého řemeslnictví a moderního přístupu k efektivní týmové práci a procesům hrají naši Masters of Technology první housle ve vývoji, návrhu a výrobě našich prémiových výrobků, přičemž každá jejich součástka je během výrobního procesu testována a pečlivě vylaďována k naprosté spokojenosti zákazníka.

Výsledek: Nadčasový design. A kvalita, která přetrvá. Produkty společnosti GROHE opakovaně překvapují uživatele jedinečnými funkcemi, které poskytují „Pure Freude an Wasser“. Při používání produktů společnosti GROHE skutečně pocítíte rozdíl. Znovu a znovu.

... Mistryně technologie, která naslouchá jemnému šumění vodní technologie GROHE Whisper® v akustické laboratoři.

... Mistr technologie zabývající se přeměnou tradičního sprchování na wellness zážitek prostřednictvím hlavice Power&Soul.

... Mistr technologie, který vyrábí nepřekonatelně odolné povrchy vodovodních baterií GROHE StarLight®.

... Mistr technologie testuje termočlánek kartuše GROHE TurboStat®, která okamžitě reaguje na změny tlaku vody ve vodovodních přípojkách studené i teplé vody a udržuje tak stálou teplotu i objem proudu vody.

... Mistr technologie, který testuje technologii GROHE CoolTouch® zajišťující bezpečnou teplotu povrchu sprchy navzdory průtoku horké vody.

... Mistr technologie slévající vzorek ručně vyráběné mosazi GROHE Zero®, která zaručuje, že naše vodovodní baterie neobsahují olovo a tím srážejí přítomnost nevyžádaných látek ve vodě na naprosté minimum.

... Mistryně technologie, která pomocí měřiče síly zjišťuje, jak malý tlak je zapotřebí vyvinout pro ovládání páky vybavené technologií GROHE SilkMove®.

... Mistryně technologie měřící teplotu vody z baterie GROHE Red®, která je okamžitě zahřátá na 100 °C. Technologie GROHE CoolTouch® zajišťuje, že povrch baterie není nikdy příliš horký k dotyku, a to navzdory velmi vysoké teplotě vody.

... Mistr technologie, který pomocí 3D měřicího stolu ověřuje, zda naše vodovodní baterie dokonale pasují do sanitární keramiky.

... Mistr technologie testující a upravující tvrdost vody z baterie GROHE Blue® pro filtrovanou, chlazenou a perlivou vodu přímo z kohoutku.

... Mistryně technologie testuje aplikaci GROHE SPA, která slouží pro ovládání mnoha funkcí sprchy F-digital Deluxe a umožňuje tak vytvořit skutečně na míru šitý wellness zážitek.

... Mistryně technologie, která pomocí spektroměru ověřuje, zda testovací vzorek dokonale odpovídá keramickému povrchu potaženého vrstvou GROHE Hygiene.

... Mistr technologie nastavující teplotu, tlak a směr vodního proudu pomocí dálkového ovladače GROHE Sensia® IGS.