•  

Grohtherm 1000 New

Absolutní požitek. Bezkonkurenční výkon.

Vychutnejte si prostřednictvím termostatické baterie Grohtherm 1000 osvěžující sprchu intenzivněji než kdy dříve. Mezi vylepšení se řadí nové, štíhlé tělo s technologií Grohe CoolTouch®, ergonomicky tvarované, kovové rukojeti, technologie Grohe TurboStat® a ekologické funkce pro úsporu vody. Díky optimální ergonomii a nejvyšším bezpečnostním standardům ve své kategorii se jedná o ideální termostatickou baterii pro všechny, od dětí po seniory.

Moderní design a široká škála produktů značí, že tato řada obsahuje dokonalé řešení pro každou koupelnu a situaci, ať již se jedná o rekonstrukci nebo novostavbu, vestavěné nebo nástěnné řešení, malý byt či rozsáhlý komerční projekt.

GROHE CoolTouch®

Bezpečnost na prvním místě s 100% GROHE CoolTouch®
Pevné, kovové tělo baterie Grohtherm 1000 New zůstane díky 100% GROHE CoolTouch® vždy chladné – a tudíž bezpečné k dotyku – pomocí izolační vrstvy oddělující rozvod horké vody od vnějšího povrchu termostatické baterie. Povrch tím nikdy nepřekročí teplotu smíšené vody. Chromový povrch tak nikdy není příliš horký.
Toto bezpečnostní opatření má smysl především pro děti, které nedokážou vždy rozpoznat, zda je objekt, kterého se dotýkají, nebezpečně horký.

GROHE technológie

GROHE TurboStat®

GROHE TurboStat®

Vždy správna teplota pre maximálne pohodlie a bezpečie.
GROHE CoolTouch®

GROHE CoolTouch®

Bez rizika popálenia sa o horúci povrch.
GROHE EcoJoy™

GROHE EcoJoy™

Šetřete cenné zdroje a vychutnejte si 100% komfort vody.
GROHE StarLight®

GROHE StarLight®

Vysoko kvalitný a odolný povrch zachovávajúci si svoj ​​pôvodný vzhľad.