•  

Customer Services

Kontaktinformasjon

Country Manager Norge

Ole-Christian Mork
Telefon: 458 51 059
@: ole-christian.mork@grohe.com

Marketing

Heidi Lie
Marketing Manager
Telefon: 918 08 280
@: heidi.lie@grohe.com

Emilie Bjerke
Marketing Coordinator
Telefon: 991 63 775
@: emiliemaria.bjerke@grohe.com

Distriktssjefer


Per-Kristian Grøttumsbråten
Telefon: 908 42 659
@: per-kristian.grottumsbraten@grohe.com
Distrikt: Oslo, Akershus, Hedmark, Oppland og Østfold

Tom Fahmi
Telefon: 902 56 750
@: tom.fahmi@grohe.com
Distrikt: Buskerud, Vestfold og Telemark

Christian Legreid
Telefon: 900 35 876
@: christian.legreid@grohe.com
Distrikt: Hordaland, Sogn- og Fjordane, Møre- og Romsdal

Frank Malin
Telefon: 930 06 607
@: frank.malin@grohe.com
Distrikt: Sør- og Nord-Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark

Christopher Aak
Telefon: 971 95 414
@: christopher.aak@grohe.com
Distrikt: Rogaland, Vest- Agder og Aust- Agder
    

Customer Service

Tonje Melgaard
Telefon: 22072070
Customer Service
@: grohe@grohe.no

Elise Rustad
Telefon: 22072070
Customer Service
@: grohe@grohe.no

After Sales

Sohail Shafi
Telefon: 22072070
After sales manager
@: Service-no@grohe.com

Terje Bakken
Telefon: 22072070
After sales service
@: Service-no@grohe.com

Torger Strandli
Telefon: 22072070
After sales service
@: Service-no@grohe.com